top of page

JĘZYK NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2024/2025 JUŻ OTWARTE!
Zapisz się już w lipcu i odbierz zniżkę na kursy grupowe z kodem "lipiec24"!
Nie wiesz jaki kurs wybrać dla swojego dziecka?
Pobierz nasz przewodnik po kursach i dowiedz się, która grupa będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem lub skontaktuj się z nami, a my we wszystkim doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednią opcję!

JĘZYK NIEMIECKI 2024/2025

ZAJĘCIA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Wybierz elementy, które najlepiej określają potrzeby językowe Twojego dziecka:

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!

JĘZYK NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY

Nauka obcej mowy może sprawiać, że poznamy nie tylko nową kulturę, ludzi, ale również odnajdziemy się w nowych sytuacjach komunikacyjnych. Jest ona szczególnie korzystna dla młodych ludzi, którzy cały czas poznają świat i mają głowy otwarte nie tylko na nową wiedzę, ale również doświadczenia. Chcemy wykorzystać ten niezwykle płodny moment w edukacji Twojego dziecka i przekazać mu naszą wiedzę językową na temat kultury, tradycji i komunikacji międzyludzkiej podczas ciekawych zajęć z niemieckiego! Przeprowadzamy kursy dla młodzieży w wieku od 10 do 12 lat uczęszczającej do 4 lub 5 klasy szkoły podstawowej. Wybierz naszą szkołę i zapisz swoją pociechę na lekcje, z których wyniesie nie tylko nową wiedzę, ale większą pewność siebie w porozumiewaniu się z naszymi zachodnimi sąsiadami!

Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego już od najmłodszych lat?

 

Umiejętność porozumiewania się z naszymi zachodnimi przyjaciółmi może być niezwykle korzystna dla Twojego dziecka nie tylko teraz, kiedy z pasją i zainteresowaniem poznaje świat, ale również w przyszłości! Nasze kursy mogą pomóc mu dostać się do wymarzonego liceum profilowego, na studia lub otrzymać zatrudnienie w międzynarodowej firmie! Podczas naszych lekcji przedstawimy Twojemu dziecku język niemiecki od podstaw, zaszczepiając w nim zainteresowanie do obcej mowy, którą posługuje się co czwarty obywatel Unii Europejskiej!

 Na czym skupiamy się podczas naszych lekcji?
Dowiedz się, jak wyglądają zajęcia w Tkalni Języków!

 

Myślisz o zapisaniu dziecka na nasze lekcje? Kurs języka niemieckiego to idealna forma zajęć pozaszkolnych, podczas których za pomocą różnych metod edukacyjnych przekażemy młodzieży w przystępny sposób podstawową wiedzę związaną ze słownictwem, gramatyką i przede wszystkim praktycznym wykorzystaniem obcej mowy w różnych sytuacjach komunikacyjnych.

 Szczegóły dotyczące naszych kursów z języka niemieckiego

 

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda standardowa lekcja języka niemieckiego w naszej szkole? Oferowane kursy obejmują zajęcia odbywające się raz w tygodniu i trwające przez 60 minut. Organizujemy je w niewielkich grupach, co umożliwia nam praktyczne przećwiczenie nowych umiejętności od podstaw z każdym uczestnikiem!

bottom of page