top of page
Kotwica 1

JĘZYK NIEMIECKI DLA DZIECI

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2024/2025 JUŻ OTWARTE!
Zapisz się już w lipcu i odbierz zniżkę na kursy grupowe z kodem "lipiec24"!
Nie wiesz jaki kurs wybrać dla swojego dziecka?
Pobierz nasz przewodnik po kursach i dowiedz się, która grupa będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem lub skontaktuj się z nami, a my we wszystkim doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednią opcję!

ZAPISY NA ROK 2024/2025

JĘZYK NIEMIECKI DLA DZIECI

Tkalnia Języków to nie tylko angielski i hiszpański - to także język niemiecki. Oferujemy kursy języka niemieckiego dla dzieci na poziomie podstawowym i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach. Podczas zajęć grupowych uczymy się podstawowych struktur, które systematycznie rozwijane i poszerzane dadzą efekt swobodnego komunikowania się.


Język niemiecki dla początkujących
 

Jako szkoła językowa doskonale wiemy, że najtrudniejszy w nauce jest ten pierwszy krok. W naszych szeregach mamy jednak lektorów, którzy swoją pasją dzielą się z uczniami i uczą tak, aby każdy mógł powiedzieć, że lubi język niemiecki.  Atrakcyjne zajęcia, pełne muzyki i najróżniejszych aktywności, wzbogacone o  innowacyjne pomoce dydaktyczne pozwalają nam sprawić, że dzieci chętnie uczą się niemieckiego i wracają na zajęcia z uśmiechem.


Nauka niemieckiego dla dzieci w Łodzi
 

Nasze zajęcia odbywają się w mikrogrupach, liczących od 4 do 6 osób, dzięki czemu możemy zagwarantować indywidualne podejście. W ramach naszych zajęć nasi uczniowie uczą się między innymi poprzez zabawę - przygotowaliśmy dla nich bowiem całe mnóstwo gier i projektów, które mają na celu rozwijanie praktycznych umiejętności komunikowania się w języku obcym. Programy naszych lekcji zostały dostosowane do zdolności kognitywnych dzieci i zaprojektowane tak, aby początki nauki języka niemieckiego były jak najbardziej pozytywne i efektywne.
bottom of page