top of page
Kotwica 1

JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI

ZAPISY NA ROK 2023/2024

Skoro dzieci mają tak świetny potencjał przyswajania nowej wiedzy i umiejętności, to naturalnie warto to wykorzystać również podczas nauki języka angielskiego. Nasza szkoła języków obcych oferuje optymalne warunki nauki - w ciepłej, pełnej radości atmosferze dzieci budują swoje nastawienie do angielskiego, uczą się komunikować w języku angielskim i cieszyć się zdobywaniem nowej wiedzy :)


Szkoła językowa dla dzieci w Łodzi
 

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście do małych uczniów, dlatego w ramach prowadzonych przez nas kursów angielskiego gwarantujemy im przyjazną atmosferę, która zaowocuje chęcią do nauki i widocznymi rezultatami. Efektywna nauka języka angielskiego to to, co lubimy! Oferujemy naukę w mikrogrupach, które liczą od 4 do 6 osób, a programy naszych kursów są przygotowane przez specjalistów, którzy biorą pod uwagę między innymi rozwój mózgu i zdolności kognitywne naszych uczniów. Dodatkowo nasze kursy angielskiego wzbogacone są o innowacyjne pomoce dydaktyczne, które dzieci uwielbiają.


Angielski dla dzieci, czyli nauka przez zabawę
 

Nasza szkoła zawsze stawiała sobie za cel efektywne procesy nauczania. Wierzymy, że odpowiednie modele i sposoby przekazywania wiedzy podczas kursu mogą w przyszłości przynieść znakomite efekty. Dlatego nasza doświadczona kadra, daje dzieciom najlepsze możliwe wzorce, rozpoznaje style uczenia się każdego ucznia i przekazuje wiedzę w optymalny, dostosowany do nich sposób, wykorzystując całą gamę gier, zabaw i najróżniejszych aktywności. Nauka angielskiego dla dzieci w naszej szkole języków to nie tylko efektywna nauka, to językowa frajda!
bottom of page