top of page
Kotwica 1

JĘZYK HISZPAŃSKI DLA DZIECI

ZAPISY NA ROK 2023/2024

“¡Hola! ¿Cómo estás?” - to jego z pierwszych wyrażeń, które wybrzmiewa na lekcjach poświęconych nauce języka hiszpańskiego. Przywitanie wpada w ucho, jest proste do przyswojenia i może zachęcić nawet najbardziej nieśmiałe osoby do podjęcia pierwszej konwersacji. Zapisując swoją pociechę na lekcje do naszej szkoły możesz mieć pewność, że nauczy się nie tylko tego, ale i wielu innych przydatnych zwrotów, które rozwiną w nim nowe umiejętności komunikacyjne. Zachęcamy do rozpoczęcia wspólnej przygody na zajęciach dla dzieci od 4 do 9 lat w podzielonych grupach wiekowych na poziomie początkującym.


Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?
 

W ostatnich badaniach portalu Ethnologue hiszpański znajduje się na drugim miejscu w rankingu najbardziej powszechnych języków występujących na świecie. Posługuje się nim ponad 400 milionów ludzi z 20 krajów i jest jedną z częściej nauczanych mów na poziomie początkującym i zaawansowanym - zarówno w szkołach publicznych, jak i prywatnych – zaraz obok angielskiego. Właśnie dlatego jego znajomość może być przydatną umiejętnością, nie tylko dla osób dorosłych, ale również dzieci. Ucząc się jego od podstaw w młodym wieku można szybko wychwycić mechanizmy zachodzące w mowie i w piśmie, opanowując tym samym nowe kwalifikacje komunikacyjne i poszerzając swoje horyzonty.


Hiszpański dla początkujących - od pierwszego słowa po całą konwersację!
 

Nasza szkoła językowa dla dzieci to miejsce, w którym doskonale rozumiemy, jak ważna jest nauka języków już od najmłodszych lat. Właśnie dlatego zachęcamy Twoje pociechy do poznawania nowej kultury, obyczajów, mowy i pisma w kilkuosobowych grupach dla początkujących, poświęcając każdemu dziecku tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje na naukę nowych umiejętności. Spotykamy się w szkole podczas 45-minutowych kursów, zapewniając wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne - zarówno autorskie, jak i pochodzące od czołowych wydawnictw naukowych.
 

Hiszpański dla dzieci – efektywna nauka poprzez zabawę!
 

Wiemy, jak pracować z najmłodszymi, by nauka w naszej szkole nie była nudnym obowiązkiem, a chętnie podejmowaną aktywnością pozalekcyjną. Podczas zajęć dla początkujących wykorzystujemy różne gry i zabawy, nauczając Twoją pociechę przydatnych zachowań językowych w różnorodnych sytuacjach komunikacyjnych.
bottom of page