top of page

JĘZYK HISZPAŃSKI DLA MŁODZIEŻY

ZAPISY NA ROK 2023/2024

Czy Twoje dziecko marzy o zwiedzaniu różnych zakątków świata, w szczególności tych znajdujących się w zachodniej części Europy Zachodniej? A może po prostu potrzebuje kompleksowego przygotowania do egzaminu maturalnego z rozszerzonego przedmiotu? Nauczyciele prowadzący zajęcia w naszej szkole pomogą w tych i wielu innych sytuacjach dbając o to, aby młodzież poznała nie tylko nowy język od podstaw, ale również kulturę, tradycje i obyczaje państwa ze stolicą w Madrycie! Zapisz swoją pociechę na kurs języka hiszpańskiego do jednej z czterech grup w naszej szkole i pozwól, aby rozwijała swoje pasje poprzez naukę!

Stawiaj pewne i zdecydowane pierwsze kroki w nauce nowego języka
na zajęciach w Tkalni Języków!

 

¡Hola! ¿Qué tal? Jeżeli odpowiedź na to pytanie brzmi: “Świetnie, jestem gotowy do nauki!”, nasz kurs z pewnością będzie idealnym wyborem dla każdej młodej osoby ciekawej świata! Na naszych zajęciach dbamy o to, aby młodzież w wieku od 10 do 15 lat poznała hiszpański od podstaw oraz zafascynowała się kulturą związaną z językiem i tradycjami tego państwa! Zachęcamy do dołączenia do jednej z grup stworzonych z myślą o początkujących - Unicornios i Estudiantes – w których nie tylko nauczymy podstaw komunikacji, ale również pewności siebie i otwartości na międzynarodowe rozmowy!

Tkalnia Języków - szkoła, w której przekazujemy wiedzę i doskonalimy umiejętności językowe młodzieży!

 

Twoje dziecko poznało już podstawy obcej mowy i chciałoby dalej rozwijać swoje umiejętności? Grupa Amigos czeka właśnie na takie osoby! Nauka języka hiszpańskiego na naszych kursach w Łodzi to idealna okazja do kontynuowania przygody z tą mową oraz poszerzenia horyzontów komunikacyjnych. Gwarantujemy, że po skończonym kursie “No sé” zniknie ze słownika ucznia i zostanie zastąpione szeroką gamą przydatnych zwrotów!

Świat nie kończy się na egzaminie – postaw na kompleksowe przygotowanie
maturalne i życiowe!

 

Matura za pasem, a przygotowania do egzaminu nie mają końca? Zadbaj o to, aby matura z hiszpańskiego przebiegła pomyślnie, zapisując młodego licealistę na zajęcia w naszej szkole! Zadbamy o to, aby podczas lekcji zdobył wiedzę niezbędną do napisania egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym, a także wyniósł z nich informacje przydatne w różnych życiowych sytuacjach komunikacyjnych.

bottom of page