top of page

JĘZYK ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY

ZAPISY NA ROK 2023/2024

Na drodze edukacji Twoja pociecha z pewnością spotka wyzwania w postaci testów lub ważnych egzaminów. Dotyczy to nie tylko takich przedmiotów szkolnych, jak język polski, matematyka czy historia, ale również angielskiego. Jeżeli chcesz, aby Twój nastolatek był przygotowany zarówno do testu ósmoklasisty, matury, jak i międzynarodowego certyfikatu Cambridge, zapisz go na nasz kurs! Przeprowadzamy lekcje od podstaw dla dzieci w wieku szkolnym, maturzystów lub nastolatków przygotowujących się do zdania certyfikatu FCE, CAE czy CPE. Na naszych zajęciach w kameralnych grupach nie powielamy materiału z lekcji w szkole, a staramy się jeszcze bardziej poszerzyć wiedzę i horyzonty językowe Twojego dziecka, przygotowując je do różnorodnych sytuacji komunikacyjnych.

Angielski od podstaw dla dzieci późnopodstawówkowych

 

Test ósmoklasisty zbliża się wielkimi krokami? Nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz zapisz swoje dziecko na kurs dla młodzieży późnopodstawówkowej. Poza lekcjami w kilkuosobowych grupach oferujemy również specjalny kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Program dostosowujemy nie tylko do umiejętności językowych grupy, ale również zdolności kognitywnych i komunikacyjnych uczniów.
 

Kurs maturalny – angielski dla licealistów

 

Jednym z najważniejszych egzaminów w życiu młodego człowieka jest matura. Nasze kursy i lekcje języka angielskiego mają na celu nie tylko naukę konkretnych zadań maturalnych na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, ale także utrwalenie zdobytej wiedzy tak, aby przydała się w przyszłych wyzwaniach komunikacyjnych, które czekają na młodego dorosłego!

Przygotowanie do egzaminu Cambridge dla nastolatków

 

Egzaminy Cambridge mają na celu określenie poziomu znajomości angielskiego w międzynarodowych oznaczeniach – od podstawowego (A2) do zaawansowanego (C2). Zwieńczeniem takiego testu jest oczywiście otrzymanie prestiżowego certyfikatu Cambridge wraz z wykazem wyników dla każdej umiejętności językowej. Chcesz, aby Twoja pociecha miała dobry start w przyszłości z jasno określonymi kwalifikacjami? Zapisz ją na nasze lekcje, podczas których przeprowadzimy dziecko przez wszystkie etapy przygotowawcze do testu Cambridge, zwracając uwagę na rozwój praktycznych umiejętności komunikacyjnych.

bottom of page